Referencie

Pozrite sa, pre koho robíme a čo o nás hovoria.

Spoločnosť Míča – Bagoňová patrí k pestovateľom a predajcom ovocia a zeleniny z Božic na Znojemsku. V sortimente spoločnosti nájdete nielen čerstvé bylinky a štandardný sortiment ovocia zeleniny, ale aj kompletný sortiment exotických produktov vrátane baby zeleniny, čerstvého korenia, výhonkov, klíčkov a húb.

Na Morave a Sliezsku patria Těšínské jatky k najvýznamnejším dodávateľom kvalitného výsekového mäsa hovädzieho, bravčového a hydinového a lahodných mäsových výrobkov. Už viac ako 20 rokov vyrába podľa tradičných receptúr salámy, šunky, párky aj údená mäsa v najvyššej kvalite.

Gibon Logistics prináša riešenie, ako doručiť aj jeden kus balíka v aktívnom chladenom režime zákazníkovi až k dverám. Vďaka ich stále sa rozširujúcej distribučnej sieti dokážu obslúžiť klientov už takmer po celej ČR.

Spoločnosť Ekvia je súčasťou nórskeho koncernu Orkla ASA, konkrétne jej divízie Orkla Food Ingredients.

Viac ako 6000 m2 skladovej plochy v 4 prevádzkach je EKVIA schopná skladovať dostatočné množstvo tovaru na to, aby mohli plynule zásobovať zákazníkov kompletným sortimentom. Logistický systém s vlastnou distribúciou tovaru, umožňuje, aby zákazník dostal objednaný tovar vtedy, keď ho potrebuje a očakáva, v požadovanom množstve, kvalite a čase. V súčasnosti spoločnosť zabezpečuje distribúciu tovaru k zákazníkom zo štyroch stredísk: Nitra (centrála spoločnosti), Martin, Rimavská Sobota a Prešov.

Tomáš Čupr, majiteľ

„V rohlíku si služby Solvertechu nemôžem vynachváliť. Dôvod je prostý – nielen, že sú profesionáli, ale dá sa s nimi normálne hovoriť. Sú spoľahliví a flexibilní. To je pre mňa veľká hodnota. Ostatne, je to ich vlastný produkt, chcú ho vyvíjať a zdokonaľovať. Sú to dobrý biznis parťáci.“

Nákup doručujú už 3 hodiny po objednaní. Ponúka viac ako 15tis položiek potravín, drogérie a potrieb pre domácich miláčikov. Všetko čerstvé. Všetko na čas. Široký sortiment potravín.

Anna Šenk, Manažer alzaExpres

Skvelá spolupráca. Systém Tasha je ideálne navrhnutý, je super rýchly. Oceňujeme hlavne výborne vyriešenú podporu, ktorá je k dispozícii naozaj každý deň. Na nič sa nehrajú, a napriek tomu vymyslí skvelé a funkčné riešenie!
Je vidieť, že konzultanti sú naozaj ľudia na svojich miestach, či už v oblasti nastavení funkcií programu presne na mieru spoločnosti, alebo v návrhu lokácie depa a podobných zdanlivo maličkostí, ktoré však vo výsledku ušetrí veľa času, námahy a peňazí. Sme vďační aj za konzultácie v časoch coronavirové krízy, keď sme boli naozaj pod veľkým tlakom. Boli schopní nám poskytnúť maximálne nasadenie podpory a nastavenia tak, aby sme expedíciu zvládli“

David Špeta, vedúci dopravy

„Predávame fakt všetko. Veľkostne od SIM kariet cez nábytok a bielu techniku až po obrovské montované garáže a záhradné altány päť krát päť metrov. A asi po milióna reklamácií, kedy kuriér zo zásielkovej služby je tým jediným, s kým sa náš zákazník stretne, sme sa rozhodli založiť aj vlastnú dopravu. Jednou z najdôležitejších technológií tohto neskutočne nákladného kroku je vytváranie rozvozových plánov,“ .

„Celý ten projekt sme rozbiehali s pánom Kotoučkom, na ktorého si nemôžeme sťažovať. Od tej doby sa na to nabaľujú ďalšie prvky a moduly a ten servis od Solvertechu je skvelý.“

Služba, kde si môžete objednať čokoľvek, čo je legálne. Je len na Vás, či práve potrebujete zohnať tortu, vyzdvihnúť sako z čistiarne, zabehnúť do lekárne, vyzdvihnúť objednávku z výdajne e-shopu alebo bezpečne prepraviť po Praze zásielku.

Český startup, ktorý vytvára technologickú platformu pre optimalizáciu mestskej dopravy v Českej republike i v zahraničí. Cieľom spoločnosti sú tzv. Múdra mesta, kde ľudia stratia závislosť na vlastných automobiloch a ubudne problémov s parkovaním.

SCONTO Nábytek s.r.o. je súčasťou nemeckého koncernu Höffner, ktorý patrí k najväčším predajcom nábytku v Európe už od roku 1990. Služba internetového predaja a sieťou pobočiek.

Zásilkovna je široká dodávateľská sieť s viac ako 3 700 výdajnými miestami v ČR a 1 100 na slovenskom trhu, na ktoré si môžete nechať doručiť objednaný tovar ľahko, lacno a rýchlo. Touto cestou zasiela tovar veľa internetových obchodov a môžu ju využiť aj jednotlivci so službou „Medzi nami“.

Prepravky s produktmi putujú do rozvozových vozidiel a 70 vodičov je každý deň svedomito rozváža nielen po celej Českej republike, ale aj do zahraničia. Naše výrobky môžete nájsť na viac ako 2500 predajných miestach – napríklad na čerpacích staniciach, v supermarketoch, automatoch, trafikách, školách či menzách.

Jiří Hemerle, majiteľ

„Sme radi, že sa vo Florea.cz môžeme už 5 rokov spoľahnúť na riešení logistiky od Solvertechu a najmä na ich podporu. Pre doručovanie čerstvých rezaných kvetov je plánovanie času odovzdanie kvety pre klienta často absolútne kľúčové. Aj vďaka spolupráci so Solvertechem pri plánovaní logistiky získala Florea.cz ako jediný eshop s kvetinami ocenenie Zlatý certifikát Heureka. Väčšina pozitívnych referencií potom tu mieri práve k logistike.“

Počas krátkej doby sa z malej zastarané lokálnej prevádzkarne v srdci Valašska stal moderný podnik, ktorý zaujal miesto medzi 5 najväčšími českými výrobcami mäsa a mäsových výrobkov. Spoločnosť výrazne investovala do modernizácie výroby, pričom všetky investície boli realizované tak, aby podnik vyhovoval prísnym európskym normám.

Výrobky z Krásna je možné v súčasnej dobe nájsť u rady obchodných reťazcov a maloobchodných sietí, rovnako ako na pultoch špecializovaných mäsiarstvo. Spoločnosť expanduje na slovenskom a maďarskom trhu.

Spoločnosť Hruška, spol. s r.o. prevádzkuje 3 veľkoobchodné sklady ovocia, zeleniny, potravín, drogérie a 455 maloobchodných predajní.

Sídlo aj centrálny sklad vo Střelice u Brna. Vďaka tejto strategickej polohe ponúka bezkonkurenčné rozvozovej služby, ktoré prebiehajú každý všedný deň prostredníctvom špeciálnych klimatizovaných vozov.

Významný dodávateľ surovín a ingrediencií pre pekárov a cukrárov. Významný podiel na slovenskom trhu zaujíma najmä predaj margarínov, tukov, suchých plodov, posypov a ďalších komodít. V súčasnej dobe sa spoločnosť začala oveľa viac zameriavať na zavádzanie noviniek, ktoré zodpovedajú súčasným spotrebiteľským a technologickým trendom, najmä v segmente pekárskych a cukrárskych zmesí a zlepšujúcich prípravkov.

Eshop s nábytkom a vlastnou dopravou nielen po celej ČR, ale aj Slovensku a Maďarsku.

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku cez internet a v kamenných predajniach. Sieť predajní Tempo Kondela po celom Slovensku.

Nela Domkářová, vedúci expedície

„S firmou Solvertech so všetkou spokojnosťou spolupracujeme už niekoľko rokov. Tasha nám umožňuje rozvážať potraviny do domácností po celej republike a nahrádza niekoľko pracovných síl. Program neustále zdokonaľujú, ponúka perfektné koncept logistického riešenia a technickú podporu taktiež na jedničku.“

Potraviny priamo od farmárov nakúpené online s vyzdvihnutím na jednom z výdajných miest po celej ČR.

Výrobca mäsa a údenín, tepelne opracované aj neopracované mäsové výrobky. Široký sortiment špecialít aj tradičných výrobkov.

Firma vyrába klasický sortiment pekárskych a cukrárskych výrobkov, ktorý dopĺňa stále novými druhmi. S tým súvisí aj postupná a stála modernizácia strojového vybavenia a zavádzanie nových technológií. Produkcia pekárne a cukrárne je z 50% strojová s moderným vybavením a druhá polovica výroby je typická HAND MADE.

Pečivo dodávajú do viac ako 500 obchodov, reštaurácií, mäsiarstvo a jedální, zásobujeme celú oblasť Prahy, časti Stredočeského, Plzeňského, Karlovarského a Ústeckého kraja.

Závoz tiež do obchodných reťazcov Interspar, Penny Market, Tesco, Jednota Nymburk, do mäsiarskych reťazcov PMU Mäso Procházka vrátane svojich špecializovaných predajní.

Segment
Logo Míča - Bagoňová
Logo těšínské jatky
Logo Gibon Delivery
Logo ekvia
logo rohlík.cz
logo košík.cz
logo alza.cz
logo Mall. cz
logo do do
logo Liftago
nápis - logo sconto nábytek
logo Zásilkovna
logo crocodille fresh sandwiches
logo florea
logo krásno
Logo Hruška - maloobchodní síť
logo jaso cash and carry
logo Orkla Food Ingredients Česko
Logo Expedo nábytek
logo Tempo Kondela
logo BonFood
logo scuk.cz
logo Makovec - maso uzeniny
logo středovy pekárny
logo pivák

Zrýchlite, zlacnie. Zarobte viac.

    Vašej správe sa budeme ihneď venovať.